Teknoloji

Assassin’s Creed Mirage’ın Çıkış Tarihi Bir Sızıntıyla Ortaya Çıkmış Olabilir

Oyun dünyasının en ünlü serilerinden biri olan ve hepimizi alternatif tarihte harika yolculuklara çıkaran Assassin’s Creed serisinin sıradaki oyunu Assassin’s Creed Mirage’ın çıkış tarihi bir sızıntı sonucu ortaya çıkmış olabilir.

Assassin’s Creed Mirage hakkında elimizdeki bilgiler oldukça sınırlı.

Ubisoft bu sefer yeni oyunla ilgili sır vermiyor. İlk oyunlarda olduğu gibi RPG unsurları barındırdığı ve mahremiyete önem verdiği söylenen Mirage, 1191 yılında ve Şam şehrinde geçecek. Oyunla ilgili en çok merak edilen konulardan biri de elbette çıkış tarihi.

Assassin’s Creed Mirage’ın çıkış tarihi bir sızıntıyla önümüze düşmüş olabilir.

GameSpot çalışanı olan bir Reddit kullanıcısının paylaştığı fotoğrafta, bazı oyunların çıkış tarihleri ​​ve pazarlama amaçlı kullanılacak diğer bilgiler yer alıyor. Bunların arasında ise henüz çıkış tarihi resmi olarak açıklanmayan Assassin’s Creed Mirage var. Sızıntıya göre Assassin’s Creed Mirage, Ağustos 2023’te çıkabilir.

Tabii elimizdeki bilgiler şimdilik sadece sızıyor.

Ancak Assassin’s Creed Mirage için olası çıkış tarihinin daha önce farklı söylentilerde bu yılın Ağustos ayı olarak belirtilmiş olduğunu hatırlatmakta fayda var. Kısacası Ubisoft’un planlarında bir değişiklik olmazsa ya da oyun bir gecikmeyle karşılaşmazsa oyunu bu yaz görme ihtimalimiz yüksek.

ayas-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu