Teknoloji

Assassin’s Creed Valhalla – The Last Chapter, Erkenden Yayınlandı

Assassin’s Creed Valhalla – The Last Chapter, 1.6.2 güncellemesi ile bugün yayınlandı. Normalinde 6 Aralık 2022 tarihinin verdiği güncelleme, sürpriz bir formda erkene alındı. Yani Viking Çağı temalı oyunun kapanış perdesi, bir hafta erken indi. Ayrıntılar haberimizde.

Bütün platformlarda eş vakitli olarak yayınlanan güncellemenin platformlara nazaran değişkenlik gösteren boyutları şu biçimde;

  • Xbox Series X|S: 15.1 GB
  • Xbox One: 13 GB
  • PlayStation 5: 1.82 GB
  • PlayStation 4: 1.46 GB
  • PC: 13.19 GB

Assassin’s Creed Valhalla – The Last Chapter Yayında

Fransız yayıncı tarafından açıklanan ayrıntılara nazaran, ana karakterimizin kıssasını oyun boyunca tanıklık ettiğimiz kıssalardan kimilerini bağlayarak sona erdirecek ve Ravensthorpe yerleşkesindeki dostlarımız ile vedalaşacağız.

The Last Chapter içeriğini oynayabilmek için, ana senaryoyu tam manasıyla bitirmiş olmanızın gerekeceğini hatırlatalım. Yani İngiltere haritasındaki bütün bölgelerini ve Asgard ve Jotunheim öykü kısımlarını tamamlamış, yerleşkenizi beşinci düzeye çıkartmış, Jomsviking kışlasını inşa etmiş ve başkanlarını ortaya çıkartarak Order of the Ancients birliğini ortadan kaldırmış olmak durumunda olacaksınız.

Ubisoft ayrıyeten bugün yayınlanan güncelleme 1.6.2 güncellemesinin de ayrıntılarını paylaştı. Kapüşonu her daim başınıza geçirmiş halde dolaşmak için farklı bir seçeneğe ek olarak, Assassin’s Creed Mirage oyunundaki Roshan da oyuna eklendi. O denli ki Eivor ile Roshan, Shared History ismiyle yeni bir vazife için el ele verecekler. Bu da, Kassandra sonrasında işbirliğine gireceğimiz bir öteki Assassin’s Creed oyunu karakteri oldu.

Son olarak, The First Night of Samhaim misyonunu tamamlamanız durumunda, şenliklerde kazanamadığınız mükafatları gümüş karşılığında tüccarlardan alabilmeniz mümkün olacak. Ayrıyeten, oyun içi mağazalarda da haftalık fiyatsız premium eşya sizi bekleyecek. Her Salı günü TSİ 17:00 değişecek olan bu eşyalar rastgele seçileceği için, ‘ne çıkarsa bahtına’ durumu olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu