Yaşam

Bayraklılı tiyatrocular ayakta alkışlandı.

BASAMAK çatısı altındaki Bayraklı Belediyesi doğaçlama tiyatro kursiyerleri yılsonu gösterileri ile beğeni topladı. Okulların kapanmasının ardından ‘Doğaçlama Tiyatro Sporları’ ile sahne alan öğrenciler, performanslarıyla profesyonelleri aramadı. Seyirciler çocukları ve antrenörlerini uzun süre alkışladı. Önder Serdar Sandal, “Çocuklarımıza ve gençlerimize destek olmaya devam edeceğiz. Onların başarılarını izlemek benim için bir onurdur” dedi.

İZLEYİCİLERDEN TAM NOT

Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi (BASAMAK) kursiyerleri yılsonu gösterileri ile yüzlerce sanatseveri buluşturmaya devam ediyor. Fotoğrafçılıktan koroya, tiyatrodan piyanoya birçok branşta kurslara katılan çocuklar, okulların kapanmasının ardından eğitmenleri eşliğinde hazırladıkları gösterilerle seyircilerden tam not alıyor. Son olarak Doğaçlama Tiyatro Sporları ile seyirci karşısına çıkan Bayraklı kursiyerleri, farklı bahisler üzerine sahnede doğaçlama yaparak kahkahalara boğuldu. Osmangazi Hizmet Binası Konferans Salonu’ndaki gösteri uzun süre ayakta alkışlandı.

GURUR DUYUYORUZ

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Çocuklarımızın yıl boyunca öğrendiklerini ve çalıştıklarını sahnede sergilemeleri hem özgüven hem de tecrübe kazanmaları açısından çok önemli. Kursiyerlerimizin tamamının bu konuya çok hevesli olduklarını ve performanslarında profesyonel sanatçılar aramadıklarını görüyoruz. Hepsiyle gurur duyuyoruz. Başarılar dilerim” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu