Yaşam

Benim Adım Farah Kadınlar Günü’nde Yayınlanan Bölümde Bir Sahne İle Eleştirilerin Hedefi Oldu

Geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan Adı Farah Fox TV ekranlarına yepyeni bir soluk getirdi. Başrollerini Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in paylaştığı yeni dizi kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. 8 Mart Kadınlar Günü’nde yayınlanan Adım Farah’ın ikinci bölümünde yaşanan şiddet sahnesi sosyal medyada tepki topladı.

İşte detaylar ?

Uzun zamandır beklenen “Adım Farah” dizisi sonunda seyircisiyle buluştu. Başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek’i bir araya getiren dizi yoğun ilgi gördü.

O3 Medya imzalı yeni dizi Fox TV ekranlarına hareket getirdi. Adım Farah, başarılı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekti.

Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Ali Sürmeli, Oktay Çubuk, Mert Doğan gibi isimlerin yer aldığı yapımın birçok sahnesi şimdiden nefesleri kesti.

Kısa sürede ekranların ortasına giren “Adım Farah”ın merakla beklenen 2. bölümü 8 Mart Çarşamba günü seyirci karşısına çıktı.

Dizinin Kadınlar Günü’nde yayınlanan yeni bölümünde bir sahne kesilerek eleştiri oklarının hedefi oldu.

Tahir karakteri işvereninden aldığı emir doğrultusunda Farah’ı bir binanın 20. katından aşağı atmaya çalışır.

O sahneyi izlemeyenler için gündemi böyle bırakalım.

Tabii ki değil ama kadına yönelik şiddetin canımızı bu kadar yaktığı 8 Mart’ta yayınlanan bu sahne sosyal medyada çok tepki aldı.

??

??

??

??

??

??

??

Bahisle ilgili niyetinizi de çok merak ediyoruz.

Yorumlara git…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu