Teknoloji

Capcom Sırada Hangi Resident Evil Remake Sürümünü İstediğinizi Sorar

 
Resident Evil, Street Fighter ve daha fazlasıyla tanınan Capcom, yeni bir anket yayınladı. Bu ankette oyunculara bir sonraki Resident Evil versiyonunun hangi versiyonunun olacağı soruluyor. Anketteki soruları yanıtlayarak hangi oyunun üretilmiş sürümünü istediğinizi belirtebilir ve anketi doldurabilirsiniz. Bu anket ile grup geri bildirim toplar ve bu sonuca göre hareket etmesi öngörülür.
 
Ankette birçok değerleme sorunu var
 
 
 
Ayrıca oyunculara Resident Evil’in çeşitli sosyal medya kanallarını ve bu kanallarla ne kadar etkileşim kurduğunuzu soran ankette bir sonraki versiyonun hangi versiyonunun olması gerektiğini de seçebilirsiniz. Anketin sonunda hangi remake versiyonunun olmasını istediğiniz kısmı geliyor ve buradan dilediğiniz gibi yorum yapabilirsiniz.
 
Geçtiğimiz birkaç yılda Capcom, Resident Evil 2, 3 ve 4’ün yeniden yapımlarını yayınladı ve bunların tümü eleştirmenler ve hayranlar tarafından sıcak karşılandı. Gerçek formda yapılan remake’lerin oyuncular tarafından ilgi görmesi ile birlikte Capcom, yeni remake’leri bizlere sunmaya niyetli görünüyor.
 
– Ankete ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu