Haber

Numan Kurtulmuş: Muhalefet sahte milliyetçilik yapıyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 14 Mayıs seçimlerinden sonra muhalefetin sahte milliyetçilik yapmaya başladığını belirterek, “Siz işinize bakın! Böyle bir milleti zikzaklar çizerek ortaya koyanların hesabını millet gerçekten sandıkta verecektir. bir enayi olarak.” söz konusu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ümraniye’de vatandaşlarla bir araya geldi. Kurtulmuş, Ümraniye Alemdağ Caddesi’nde vatandaşlarla sohbet etti. Kurtulmuş, Ümraniye’de AK Nokta’yı ziyaret ederek burada bir konuşma yaptı. “Kandil’de terör baronlarının açık desteğine karşı PYD/YPG ile kol kola olup, PKK’ya terör örgütü diyemeyenler, ‘Defolun buradan, sizin desteğinize ihtiyacımız yok’ diyemeyenler şimdi de çabalıyorlar. 14 Mayıs’tan sonra sahte milliyetçilik yapmaktır.” dedi. Kurtulmuş, “Biz Kandil’in terör baronları, FETÖ’nün Avrupa ve Amerika’daki uzantıları, içerideki ve dışarıdaki her türlü işbirlikçiyle işimiz kolay değil, yetmedi. ” ifadelerini kullandı. “Tayyip Erdoğan’ı devirin, diktatörü devirin” diyen Batı’nın uşakları.

Kurtulmuş, “Meclis’te Türkiye’nin sınır ötesi harekâtına hayır oyu veren Cumhuriyet Halk Partisi. Şimdi birinci tipte çok gerideler, sanki milliyetçi oylara ulaşıp açığı Sinan’ın oylarıyla kapatabilirmişiz gibi. 5.2 ile Oğan “Sen bu milleti enayi mi görüyorsun? PYD/YPG ile kol kola gidenler, PKK’ya terör örgütü diyemeyenler, açık takviye kuvvetlere karşı ‘Defol oradan, desteğinize ihtiyacımız yok’ diyemeyenler. Kandil’de terör baronları, şimdi 14 Mayıs’tan sonra ‘Bu milleti güçlü kılarak yoluna devam edecektir’ dedikten sonra sahte milliyetçilik yapmaya kalkışıyor. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu