Yaşam

Şebnem’in Hayatı Altüst oldu: Niyazi Yıllar Sonra Ortaya Çıktı

Şebnem’in tüm hayatı, yıllar sonra karşısına çıkan Niyazi yüzünden alt üst olur. Sıkı tutunup kendini toparlamaya çalışıyor ama her şey parçalanmak üzere! Bacağındaki bıçak yarası her geçen gün daha da kötüleşiyor.

Onur’un davranışları giderek tuhaflaşmaya başlar. Binbir fedakarlıkla kurduğu muhteşem hayatı çökmek üzeredir. Ancak Şebnem pes etmemeye kararlıdır! Peki bu tuzaktan nasıl kurtulacaktır?

Yaşadığı sıkıntılar yetmezmiş gibi yaklaşan dernek seçimleri için lobi yapmak zorunda kalan Şebnem, sosyal hayatın kraliçesi olma şansını kaçırmak istemez.

Etki alanı arttıkça Aysel’in sınırlarını zorlamaya başlar ve onu kendisine daha düşman hale getirir. Aysel, yıllardır tahammül ettiği Şebnem’in iplerini eline almaya mı hazırlanıyor?

Küçük bir detay yüzünden Şebnem’in peşine düşen Mesut’un şüphesi, Şebnem’le tanıştıktan sonra büyük boyutlara ulaştı. Bunu geride bırakmamaya kararlıdır.

Niyazi ile Şebnem arasında mutlaka bir ilişki vardır ama nedir? En iyisi İzmir’e gidip Şebnem’in geçmişine bakmak. Hata! Şebnem gerçekten bu kadar kısa sürede yakalanacak mı?

YouTube resim oynatıcısı” width=”560″>

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu