Haber

Şenol Güneş’ten sokağa çıkma yasağı sorulduğunda tek kelimelik yanıt: Katılmıyorum

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Şenol Güneş, Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

“BUNLAR KEYİF ALINACAK KARARLAR DEĞİL, KABUL ETMİYORUM”

Bu tür kararların keyfi olarak alınmaması gerektiğini ifade eden Güneş, “Seyahat yasağı kararına katılmıyorum. Seyahat yasağı kararı sağduyu ile alınmalıdır. Bunlar keyfi alınacak kararlar değil. Katılıyorum. Kimseyi suçlamayın. Şu anda alınan kararların takipçisiyiz ama kimin, neden aldığı anlatılmalı.” söz konusu.

“SEÇİMLER VAR”

Olayların futboldan uzaklaştığını belirten teknik adam, “Seçimler var, ben bu alana girmem. Devlet de birey de önemlidir. Beşiktaş için de herkes önemlidir. Ülke de öyle.” Farklılıklarımıza ve zenginliklerimize sahip çıkalım. Kimseye siyasi cevap vermiyorum. Ben de ezilmeme izin vermem. Kulüp adına sorumluyum.” ifadelerini kullandı.

“ALDIĞINIZ KARARLAR KİMİN, FAYDASINI KİMLER ALIR?”

Alınan kararlardan memnun olmadığını söyleyen Güneş, “Maçları oynamaktan, liderin söylediği 3 puandan, grup düşürme bahislerinden bahsettim. Bu tür kararları tartışmadan almak kaos getirir. Gerek yok. Acele edin. Geri dönüş olacak mı? Taraftarlara borcumuz var. Düzgün bir grup ve herkesin gurur duyacağı bir kadro olmalıyız. Aksi takdirde acılar devam edecek.” söz konusu.

“LİG İPTAL OLURSA”

Ligden düşme konusuna da değinen tecrübeli teknik direktör, “Küme düşme durdu, aşağıya müdahale ettiniz. 2 takım düşecek. Peki neden zirveye çıkmadınız? O bölgeden bir takım katılıyor, takım geliyor. depremden dolayı bir takım katılamıyor peki neden bir karar alınır bu kararın sebebini açıklayın seyahat yasağı aynı kime ve neden kimin zevkine kalmış buna tff karar verir bu karar Dönem başında yapılır. Olursa lig iptal edilmelidir.” açıklamalarını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu