Teknoloji

THQ Nordic, Yarış Oyunu Wreckreation’dan Yeni Fragmanı Yayınladı

 
THQ Nordic tarafından yayınlanan ve Three Fields Entertainment tarafından geliştirilen atari salonu yarış oyunu Wreckreation için yeni bir fragman yayınlandı. THQ Nordic Digital Showcase 2023 etkinliği kapsamında sunulan bu fragmanda oyundaki pistler, araçlar ve mekanikler ön plana çıkıyor.
 
Yeni arcade yarış deneyimi geliyor
 
 
 
Yeni yayınlanan fragmanla bir kez daha karşımıza çıkan Wreckreation, oyunculara hem güçlü hem de eğlenceli bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Fragmanda şu sözler yer alıyor: “Bazen bir proje beklentilerinizin çok ötesine geçebilir. Bir grup insanın bir yarış pisti inşa etmeye başladığı ve bu pist hayal ettiklerinden daha büyük bir şeye dönüştüğü an, paha biçilemez. Wreckreation’da durum böyle. Wreckreation’da tek sınırınız hayal gücünüz. Burada oyuncular fantastik ve sıra dışı bir deneyime adım atacaklar.”
 
Eğlenceli ve tartışmacı bir şekilde karşımıza çıkmayı hedefleyen Wreckreation, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) için geliştirme aşamasında. Oyunun çıkış tarihi şu an için bilinmiyor. Mod takviyesi ile birlikte çıkış yapmaya hazırlanan oyun, kıyasıya parkurlar, uğraşlar ve olaylar içeriyor.
 
işte fragman
 
 

haberkabatas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu