Haber

Yeni Bir Aşk mı? Hadise’nin Hikâyesindeki Gizemli Bey’in kafası karıştı!

Mehmet Dinçerler ile evliliği trajik bir şekilde biten Hadise’nin adı, uzun süredir pek çok farklı kişiyle aşk dedikodularına karışıyordu. Yaz boyu verdiği konserlerin ardından kısa bir tatile çıkan Hadise, Instagram’da paylaştığı hikayedeki gizemli beyefendiyle magazin dünyasında büyük kafa karışıklığına neden oldu!

Hadise, özel hayatıyla magazin dünyasının en çok merak edilen isimlerinden biri.

İlişkileri, olaylı ayrılıkları ve son olarak Mehmet Dinçerler’le olan evliliğiyle oldukça hareketli bir özel hayatı vardır.

Gözlerden uzak ve gizli bir törenle evlenen Hadise, olaylı bir evlilikten birkaç ay sonra boşandı.

İddiaya göre Mehmet Dinçerler’in muhafazakar ailesi, Hadise’nin giyimini ve davranışlarını beğenmeyince çift arasında büyük tartışma yaşandı.

Hadise’nin adı, Mehmet Dinçerler’den sonra ilk olarak birçok kez birlikte çalıştığı rapçi Murda, ardından da Uzi ile anıldı. Erkek seçimi konusundaki başarısızlığı da gündemdeydi. ?

Bu iddiaları kesin bir dille reddeden Hadise, kendini işine ve mesleğine adadı! Hatta bu yavaş tempoyla yeni müziği için kamera karşısına bile çıktı!

Konser maratonuna kısa bir tatil molası veren Hadise, yaptığı paylaşımlarla çok konuşuldu.

En çok konuşulan gönderilerinden biri gizemli bir beyefendiyle ilgiliydi! Hadise’nin tek kolu görünen beyefendiyle yaşadığı hikayede kalp emojisi kullanması dikkatlerden kaçmadı!

Yoksa yeni bir aşk mı doğuyor? Kim bu gizemli beyefendi?

Yorumlarda buluşalım!

sebinkarahisar-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu