Yaşam

Benim Güzel Ailem 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Benim Güzel Ailem Yeni Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Yaz sezonu tv ekranlarında tüm hızıyla devam ediyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan yeni dizisi ‘Benim Güzel Ailem’ de ilgiyle izleniyor. Son olarak 4. bölümüyle ekrana gelen dizide Erdal Özyağcılar, Seray Gözler, Toprak Can Adıgüzel, Serra Pirinç, Melis Babadağ, Onur Buldu ve Nergis Kumbasar rol alıyor. Sevilen dizinin 5. bölüm fragmanı da yayınlandı.

İşte Benim Güzel Ailem son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı…

Keyifli Ailem, başrollerinde Erdal Özyağcılar, Seray Gözler, Melis Babadağ ve birçok ünlü ismi bir araya getiriyor.

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizi son olarak 4. bölümüyle ekrana geldi. İzleyicilerin ilgisini çeken sıcacık bir aile dizisi olan İyim Alim son bölümde bakalım neler oldu.

Deniz ve Kaan’ın birbirlerine olan inadı bir türlü bitmez.

Çiftin aşkı aslında küçük bir adıma bağlıdır. Ancak Kaan ve Deniz de çok inatçıdır. Kaan ise Deniz’le yaşadıklarını üzerinden atmak için Oğuz’la buluşur.

Oğuz, Kaan’ı Deniz’in gerçekten masum olduğuna ikna etmeye çalışır.

Öte yandan Canan, yolda Feryal ile karşılaşır. Kafesinde oturmak zorunda kalıyor. Feryal ise bir yolunu bulup Canan’ı sıkıştırır. Zayıf noktası olan çocukları hakkında konuşmaya başlar.

Canan hiddet içindeyken Rasim dükkâna gelir.

Rasim, Canan’ı sakinleştirmeye çalışır. Canan ise Feryal’in söylediklerini Rasim’e söylemez. Rasim, Derya ve Ferdi’nin ayrıldığından henüz haberdar değildir. Ayrıca Derya’nın aldatma hikayesi ailede büyük bir şoka neden olur.

Güzel Ailem 5. Bölüm Fragmanı ??

derinkuyuhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu