Yaşam

Onursal Adıgüzel’in ihraç edilmesinin ardından Kılıçdaroğlu’na seslenen Atilla Taş: Onu eleştirdiğim için partiden aforoz edildim

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Millet İttifakı kanadında “veri akışının engellenmesi” eleştirilere yol açtı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel’i görevden aldı. Şarkıcı Atilla Taş’ın Kılıçdaroğlu’nun kararına tepkisi gecikmedi.

“PARTİDEN ONU ELEŞTİRDİĞİM İÇİN İHRAÇ OLDUM”

Adıgüzel’i eleştirdiği için partiden ihraç edildiğini öne süren Atilla Taş, “Sayın Kılıçdaroğlu. Bilgi iletişim sorumlusu Onursal Adıgüzel görevden alındı! Geçen seçimde eleştirdiğim için partiden aforoz edildim” dedi.

FAHRİ İSİM GÜZEL AÇIKLAMA YAPTI

Görevden alınan Onursal Adıgüzel Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Kamuoyunun olumsuz görüşü nedeniyle seçim akşamı sistemlerimiz çalışmasına ve teknik bir sorun olmamasına rağmen görevimden ayrılıyorum. Genel Liderimiz Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim sürecine zarar vermemek adına 2018 yılından beri yürüttüğüm görevim.”

gulagac-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu