Teknoloji

Terminatör: Direnç – Eksiksiz Sürüm Çok Yakında Xbox Serisi Konsollara Geliyor

 
Reef Entertainment, Xbox Series konsolları için Terminator: Resistance – Complete Edition’ı 27 Ekim’de hem fiziksel hem de dijital olarak piyasaya süreceğini duyurdu. Terminator: Resistance – Complete Edition, Terminator: Resistance Enhanced, hikaye genişletmesi “Annihilation Line” ve Kyle Reese’in oynadığı “Infiltrator Mode”u içerir.
 
Bu sürüm tüm içeriği içerir
 
 
 
Complete Edition paketi, Terminator evreninde geçen (resmi ve lisanslı) birinci şahıs nişancı oyunu Terminator: Resistance’ın geliştirilmiş bir sürümünü içerir. Aynı zamanda Kyle Reese’in başrolde olduğu hikaye genişletmesi “Annihilation Line” ve oyuncuların evrenin kontrolünü ele geçirme şansına sahip olduğu Infiltrator Modu da bu pakete dahil. Oyuncular bu modda ikonik T-800 serisinin kontrolünü ele alıyor.
 
27 Eylül 2023’te Tam Sürümün yayınlanmasından bir ay önce Xbox One’da Terminator: Resistance’a sahip olan oyuncular, Xbox Series X|S’ye ücretsiz bir dijital yükseltme alacaklar.
 
Terminator: Resistance Enhanced, ilk olarak 30 Nisan 2021’de PlayStation 5 için konsol tarafında yayınlandı. İndirilebilir içerik “Annihilation Line” ilk olarak 10 Aralık 2021’de oyuncuların kullanımına sunuldu.
 
duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu