Yaşam

TRT 1’in Güçlü Dizisi Teşkilat’ın Başrol Oyuncusu Yapımcılığa Veda Etti!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat’ın ön kadrosunda beklenmedik bir kadro yer aldı. Eylül ayında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan diziden başrol oyuncularından Deniz Baysal 4. dönemiyle birlikte ayrıldı. Yapımda ‘Zehra’ karakterine hayat veren ünlü oyuncunun ayrılık sonrası paylaşımı da dikkat çekti.

Tims&B Productions imzalı Teşkilat dizisi TRT 1 ekranlarının en sevilen yapımlarından biri oldu.

Her pazar akşamı seyirciyi ekranlara kilitleyen aksiyon ve macera yapımının tüm yeni bölümlerinin büyük ilgi gördüğünü söyleyebiliriz.

25 Haziran’da yayınlanan 79. bölümüyle sezon finali yapan Kuruluş’un Eylül ayında dördüncü bölümüyle ekranlara dönmesi bekleniyor.

Dördüncü dönem hazırlıklarına başlayan yapım cephesinde beklenmedik bir olay yaşandı. Murat Yıldırım, Serdar Yeğin ve Yunus Emre Yıldırımer gibi isimlerin yer aldığı yapımın kadrosunda büyük bir değişiklik yaşandı.

Deniz Baysal da yayın hayatına başladığı günden itibaren kadroda yer alan isimlerden biri.

İlk iki dönemde Çağlar Ertuğrul ile ekrana gelen başarılı oyuncu, üçüncü dönemde başrolü Murat Yıldırım ile paylaştı.

Organizasyon dizisinde ‘Zehra Balaban’ karakterine hayat veren Deniz Baysal, oyuncu kadrosundan ayrıldığını açıkladı.

Organizasyon ekibiyle vedalaşan Deniz Baysal, hem Twitter hem de Instagram hesabından şu ifadeleri paylaştı: ‘Benim için kolay değil. Kısa yazmayı bilmiyorum, bilmiyorum ama… Bir yolun daha sonuna geldik. Organizasyon, tadı ne olursa olsun benim için unutulmaz bir proje oldu. 3 dönemdir bu gezide emeği geçen tüm değerli grup arkadaşlarım… Her birinizi çok seviyorum. Bir hata yaptıysam beni affet… Benim için bitmiş olsada ben her zaman yanındayım. Hep birlikte unutulmaz anılarımız oldu. Ne kadar mutluyum! Yolunuz her zaman açık olsun.”

”Ve siz değerli izleyicilerimiz; 3 sezon boyunca verdiğiniz tüm destek ve eleştiriler için çok teşekkür ederim. Güle güle…”

“Açıkçası nasıl veda edeceğimi bile düşünemedim… Zehra Balaban Teşkilat’tan geçti… Ağlamıyorum, gözüme hançer saplandı.”

Murat Yıldırım ekibe veda eden partneri hakkında da paylaşımda bulunmadan geçmedi: “Dostum canım senin için her şey güzel, seni tanıdım, bu çok değerli. Ben her zaman yanındayım.”

Deniz Baysal’ın paylaşımına göz atmak isterseniz ?

Güzel oyuncu Deniz Baysal’ı Organizasyon dizisi oyuncuları birer birer uğurladı.

?

?

?

Konuyla ilgili görüşleriniz nelerdir? Yorumlara git…

altindaghaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu